juuni 27, 2017

TURUNDUSEELARVED

Turunduseelarved

Alates 1000€ / kuus
kuni 10 000€ +/kuus

 

 

BASIC BUDGET (Turunduseelarve väikefirmale)

Oled väike äriklient, siis alusta siit! Sobib: e-poodidele, facebooki müüjatele väiksemat sorti Ärikliendile. Sisaldab: Turundusmootorite SETUP koos reklaamikuluga. See eelarve katab ära sinu firma kõik elementaarsed reklaamikanalid.

Al. 1000€ / kuus (sisaldab reklaamikulusid ja nõustamist).

KÜSI PAKKUMIST!

 

 

 

TurunduseelarveMARKETERS BUDGET (Turunduseelarve keskmisele firmale)

Oled keskmine äriklient, siis alusta siit! Turundusmootorite SETUP koos reklaamikuluga. See eelarve katab ära sinu firma kõik elementaarsed reklaamikanalid ja annab lisaks võimaluse kasvada suuremaks. Sobib isegi finantsasutustele (proovitud). Lisaks kaasa TASUTA turundusjuht.

Olenevalt tootest saab internetiturunduse õigete kanalitega tekitada väärt külastuste arvu 3000-5000 külastajani (lisaks re-targeting samadele külastajatele järelturunduseks u 20-50% returnrate/toome tagasi külastajad iga kuu). Müük olenevalt tootest 1-7% külastajast / kuus.

Al. 3000€ / kuus (sisaldab reklaamikulusid ja nõustamist).

KÜSI PAKKUMIST!

 

LAZY MARKETERS BUDGET (Turunduseelarve kesmisele firmale SaleUP/müügi kasvatuseks).

Oled keskmine äriklient, siis alusta siit! Turundusmootorite SETUP koos reklaamikuluga. Eelarve katab ära nii BASIC kui ka MARKETERS budgeti elemendid. Lisaks suur osa eelarvest võimalik paigutada müügi kasvu ja brändi tuntusele. Lisaks tavapärasele saab kaasata ka TV ja/või Raadio reklaamid (mille kasutegur on u 1/5 sihitud reklaamidest). Maakeeli öeldes raisata esialgu kasutult, et tulevik oleks helgem. Enamus Eesti ettevõtteid ei vaja nii suurt eelarvet. Pea nõu asjatundjaga.